Používanie cookies na stránkach Dr. Oetker

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Zlatý klas

Zlatá slovenská tradícia

Keď sa povie Zlatý klas, takmer každý si predstaví nezabudnuteľný symbol zlatého kukuričného klasu na obale. Vďaka svojej dlhoročnej tradícii výroby doslova zľudovel a stal sa nenahraditeľným členom mnohých slovenských domácností. Tak ako na začiatku, aj dnes putuje k svojim spotrebiteľom z výrobne v Boleráze pri Trnave. V roku 2017 oslavuje Zlatý klas svoje 70. výročie.

                                            

Zlatý klas bez varenia

Slovenská klasika v modernom prevedení

Šetrí Váš čas. Blesková príprava za 3 minúty, bez potreby varenia a chladenia. Hneď hotový na ďalšie spracovanie. Zlatý klas bez varenia je ako stvorený pre moderné pečenie. Krém je možné kombinovať s rôznymi surovinami, napríkad so šľahačkou, mascarpone, tvarohom alebo gréckym jogurtom. Je ideálny na ľahké rýchle torty s ovocím, alebo trendy „naked cake“, ale aj na klasické recepty ako sú krémeše.

              

Premium Zlatý klas

Rozmaznajte svoje chuťové poháriky

Premium Zlatý klas obsahuje len tie najkvalitnejšie ingrediencie, vanilkový struk a extrakt z vanilky Bourbon priamo z Madagaskaru. Či už chystáte moderné dezerty z obálok časopisov alebo tradičné recepty našich starých mám, Premium Zlatý klas Vám ich pomôže doviesť do dokonalosti. Jeho vanilková chuť si Vás okamžite získa, rovnako ako jednoduchá príprava a osvedčená kvalita, ktorá Vám navyše zaručí dokonalý výsledok.