Používanie cookies na stránkach Dr. Oetker

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Zlatý klas

Zlatá slovenská tradícia

Keď sa povie Zlatý klas, takmer každý si predstaví nezabudnuteľný symbol kukuričného klasu v zlatej farbe na obale. Vďaka svojej dlhoročnej tradícii výroby doslova zľudovel a stal sa nenahraditeľným členom mnohých slovenských domácností. Tak ako na začiatku, aj dnes putuje k svojim spotrebiteľom z výrobne v Boleráze pri Trnave. V roku 2017 bude Zlatý klas oslovovať svoje 70.výročie.

                                            

Premium Zlatý klas

Slováci už majú svoje zlato v kuchyni. Ochutnajte aj jeho prémiovú chuť

Ak milujte chuť a vôňu prírodnej vanilky v dezertoch, potom rozhodne nesmie chýbať vo vašej kuchyni nový Premium Zlatý klas.

Či už chystáte moderné dezerty z obálok časopisov alebo tradičné recepty našich starých mám, Premium Zlatý klas vám ich pomôže vykúzliť dokonale. Jeho univerzálna vanilková chuť si vás okamžite získa, rovnako ako jednoduchá príprava a osvedčená kvalita, ktorá vám navyše zaručí dokonalý výsledok.

                              

Nový rozmer chuti
Rozmaznajte svoje chuťové poháriky niečím špeciálnym, vyrobeným z tých najkvalitnejších ingrediencií. Premium Zlatý klas s prírodnou vanilkou si jednoducho zamilujete, a to vďaka obsahu vanilkové struku a extraktu z vanilky Bourbon priamo z Madagaskaru. 

                                                                                      

Výrobky Zlatý klas (3 Produktov)

* Veľkosť produktov nezodpovedá realite