Paula Vanilla – vanilkový puding s čokoládovými škvrnami

Paula Vanilla – vanilkový puding s čokoládovými škvrnami

Paula 2 x 100 g je jedinečný detský pudingový dezert vyrobený z kvalitného plnotučného mlieka, ktorý neobsahuje žiadne konzervačné látky. Paula je balená v praktickom dvojbalení (2 x 100 g). Paula je vyrobená špeciálnou patentovanou technológiou dvojfarebných pudingových škvŕn a obsahuje len 3,9 % tuku. Paula poteší vaše deti a zachutí celej vašej rodine!

Alergénne zložky

Na tomto mieste upozorňujeme spotrebiteľov s potravinovými alergiami alebo intoleranciami, že tento výrobok obsahuje zložky podľa zákona podliehajúce označovacej povinnosti, resp. môže obsahovať stopy alergénov, ktoré môžu vyvolať alergické alebo iné intolerančné reakcie, a to:

Tento výrobok môže obsahovať (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu, orechy.
Konkrétne látky spôsobujúce alergie alebo neznášanlivosť sú zvýraznené veľkými písmenami na obale v zložení.

Nutričné hodnoty Paula Vanilla – vanilkový puding s čokoládovými škvrnami

Jedna porcia odpovedá: 100 g
100 g výrobku
Energia 466kJ
111kcal
Bielkoviny 3g
Sacharidy 15.7g
z toho cukry 13g
Tuky 3.9g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2.5g
Sodík 0.19g
* Percento z odporúčanej dennej dávky. Odborníkmi na výživu bola stanovená odporúčana energeticka hodnota denného príjmu 2000 kalórii (pre dospelú ženu). Individuálne nutričné ​​potreby sa líšia podľa pohlavia, veku a telesnej aktivity.

Viac informácií o produkte.

Množstvo: 200g