Parížska torta

Parížska torta

Ako už názov napovedá, nová zmes na pečenie Dr.Oetker Parížska torta je naozajstná lahôdka s francúzskym šarmom! Trúfame si tvrdiť, že to bude jedna z najlepších tort, aké ste kedy ochutnali.

Lahodná čokoládová torta s vláčnym čokoládovým korpusom a jemne nadýchaným krémom z čokoládovej parížskej šľahačky je kombináciou pre tých najväčších maškrtníkov. Porcia poctivej čokoládovej torty nielen zasýti, ale vykúzli na tvári spokojný úsmev aj v tej najhoršej nálade.

Torta nie je náročná na prípravu a výsledok stojí za to. K zmesi na pečenie pridáte len vodu, olej a vajce na korpus a smotanu na šľahanie na krém. Hotovú tortu môžete ozdobiť ešte strúhanou čokoládou alebo Zdobením tmavým Dr.Oetker. Na obmenu môžete tiež tortu naplniť ovocím, napríklad banány alebo maliny sú v kombinácii s čokoládou vynikajúce.

Prípravu zvládnu i začiatočníci, pochváliť sa však hotovou tortou môžete ako profíci. Elegantnú tortu môžete vkľude prezentovať akejkoľvek dôležitej návšteve, rodine, priateľom, i zvedavej susedke. Pochutia si všetci.

Alergénne zložky

Na tomto mieste upozorňujeme spotrebiteľov s potravinovými alergiami alebo intoleranciami, že tento výrobok obsahuje zložky podľa zákona podliehajúce označovacej povinnosti, resp. môže obsahovať stopy alergénov, ktoré môžu vyvolať alergické alebo iné intolerančné reakcie, a to:


V prípade zložiek, ktoré podľa zákona podliehajú označovacej povinnosti, ide o:

Obilniny obsahujúce lepok, t. j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody,
kôrovce,
vajcia,
ryby,
arašidy,
sója,
mlieko a mliečne výrobky vrátane mliečneho cukru (laktózy),
orechy, t. j. mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy, a queenslandské orechy,
zeler,
horčica,
sezamové semená,
oxid siričitý v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg resp. 10 mg/l,
vlčí bôb a
mäkkýše
ako aj výrobky z nich.

Na obaloch našich výrobkov sú tieto alergény v zozname zložiek zvýraznené hrubo vytlačenými VEĽKÝMI PÍSMENAMI a dajú sa tak na prvý pohľad rozoznať.

Energetické a nutričné hodnoty Parížska torta

Jedna porcia zodpovedá: 69 g
Na 100 g hotového produktu Na 1 porciu hotového produktu %*
Energia 1134kJ
272kcal
782kJ
188kcal
9%
Bielkoviny 4.8g 3.3g 7%
Sacharidy 28.8g 19.9g 7%
z toho cukry 14g 9.7g 11%
Tuky 16.2g 11.2g 16%
z toho nasýtené mastné kyseliny 8.3g 5.7g 29%
Vláknina 2g 1.4g 6%
Sodík 0.2g 0.1g 4%
* percentuálny pomer smerodajnej hodnoty denného príjmu. Smerodajné hodnoty stanovené odborníkmi na výživu predstavujú odporúčanie pre denný príjem živín založený na výžive s energetickou hodnotou 2 000 kcal (dospelá žena). V závislosti od pohlavia, veku a telesnej aktivity sa môže individuálna potreba živín od týchto hodnôt odlišovať.

Ďalšie údaje o produkte

Množstvo:550g

Prémiové zmesi
Prémiové zmesi
Objavte rozmanitosť produktov Dr.Oetker!
Novinky Dr.Oetker

Želatína jemne mletá

Veľkonočná dobrota

Pripravte svojim blízkym a hosťom vynikajúcu pikantnú špecialitu, vaječnú tlačenku z našej jemne mletej bravčovej želatíny. Viac

Chutná, rýchla, kvalitná a trendy!

Nová Guseppe Mini Pizza

Myslíte, že môže byť niečo zábavnejšie než jedenie pizze s priateľmi? Môže! Jedenie Mini Pizze s priateľmi. Více

Video kanál Dr.Oetker

Dr.Oetker na YouTube

Na YouTube kanále Dr.Oetker nájdete reklamné spoty a videorecepty, vďaka ktorým si s pečením poradí každý. Zobraziť videá