Používanie cookies na stránkach Dr. Oetker

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac informácií

Zákaznícka linka Dr. Oetker

Spýtajte sa nás na čokoľvek, čo sa týka výrobkov Dr. Oetker, pečenia či zdobenia, ochotne a radi vám pomôžeme. V spolupráci s našimi odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr. Oetker alebo z oddelenia Kontroly kvality a vývoja zodpovieme všetky vaše zvedavé otázky.

Skúšobná kuchyňa Dr. Oetker

Produkty Dr. Oetker
Máte otázku k príprave produktu Dr. Oetker?

Recepty Dr. Oetker
Neviete si rady s prípravou receptu z našej receptovej databázy? Chcete poradiť tip na lahodný múčnik na špeciálnu príležitosť?

Informácie o zložení produktov Dr. Oetker
Chcete sa dozvedieť viac o zložkách použitých v produktoch Dr. Oetker?

Informácie o dostupnosti produktov Dr. Oetker
Hľadáte a nemôžete nájsť svoj obľúbený produkt Dr. Oetker?

Reklamácie

Boli ste nespokojní s kvalitou produktov Dr. Oetker?

Nápady a návrhy
Máte nápad na zaujímavý produkt, recept alebo službu, s ktorým by ste s nami radi podelili? Zavolajte nám alebo nám napíšte!

Na našej zákazníckej linke vám radi zodpovieme vaše otázky týkajúce sa produktov i receptov Dr. Oetker a podelíme sa s vami o skúsenosti s prípravou múčnikov, dezertov i zaváranín.

Môžete volať každý pracovný deň od 8.00 do 14.00 h. Mimo pracovného času našej Zákazníckej linky je pripravený záznamník, kde môžete nechať odkaz a my vás budeme kontaktovať.

Cena volania je pre vás výhodná: cena volania z pevnej siete je spoplatňovaná cenou miestneho hovoru a cena volania z mobilnej siete sadzbou príslušného operátora.

Jednoducho volajte 0850 OETKER (0850 638 537).