Jarné dobroty

Vychutnajte si jar plnými dúškami.

Je skvelé tešiť sa z maličkostí. Dúfame, že naše recepty a novinky sú práve jednou z nich. My máme vždy radosť z každého receptu, ktorý sa nám podarí a ktorý vám môžeme odovzdať.

Novinkou tohtoročnej jari je Tmavý karob, ktorý je modernou alternatívou kakaa. Používa sa rovnako ako kakao, ale bez nutnosti toľko sladiť. Karob je prirodzene sladký, a preto môže byť množstvo pridaného cukru v recepte až o 1/3 nižšie než pri použití kakaa.

Vyskúšajte Karobový jablkový perník s karobovou polevou alebo lahodné Karobové jablkovo-hruškové smoothie. Všetky informácie a recepty nájdete na https://www.oetker.sk/sk-sk/nase-vyrobky/prisady-na-pecenie/kakao/tmavy-karob alebo na našej stránke https://www.oetker.sk/pribeh-kakaa

Na veľkonočnom slávnostnom stole nesmie chýbať mazanec, ochutnajte náš Domáci kváskový mazanec s Ražným kváskom. Božie milosti a Kakaový baranček je klasikou pre toto obdobie. A čo tak vyskúšať Jarnú čokoládovú tortu alebo Veľkonočné vajce, tieto dobroty určite urobia vám i vašim blízkym radosť. 

Krtkova torta tento rok oslavuje 20 rokov! Pripravili sme pre vás narodeninovú zlatú edíciu, súťaž a tiež veľmi atraktívne recepty, napr. Krtkovu tortu Lienku alebo Cup cakes z Krtkovej torty. 

Ďalšie inšpiratívne recepty, rady a novinky nájdete na našich stránkach.

A ak radi súťažíte, tipujte správne odpovede a vyhrajte v našej obľúbenej jarnej súťaži zaujímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke.

Súťaž prebieha od 18. 3. do 1. 4. 2021.

Privítajte jar spoločne s nami!

Váš Dr. Oetker

Veľkonočné recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept - Jablková Sacherova torta

Výrobky na veľkonočné pečenie