SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Jarné radosti

Vychutnajte si jar plnými dúškami.

Poďte s nami privítať jar! Opäť sme pre vás pripravili mnoho noviniek i nových originálnych receptov. Ako vždy sme ich pre vás nielen vymysleli, ale tiež vyskúšali a samozrejme ochutnali. Môžete sa teda tešiť na výbornú dávku jarných radostí tiež vo vašej kuchyni.

Originálnou jarnou novinkou je krehká snehová torta s príbehom. Krehké cesto + malinový krém + čerstvé ovocie to je Pavlova torta Dr. Oetker. Jej variabilita je skutočne veľká. Vyskúšajte lahodné Mini tortičky Pavlova alebo potešte nádhernou Kyticou ruží. Na veľkonočné sviatky potom pripravte krásny Veľkonočný veniec Pavlova alebo Farebné venčeky Pavlova, ktoré rozjasnia váš jarný stôl.

Pre ružovo ladenú jar sme pripravili ďalšiu novinku, Dekor mix ružový. A hneď môžete vyskúšať obľúbené a jednoduché Šišky s ružovým zdobením z našich Buchiet.

Pre jarnú dobrú náladu pripravte Jarnú ananásovú tortu s farebnými kvetinami alebo kysnuté Jarné slniečko so slivkovým lekvárom. Sú krásne nielen pre oko, ale i výborne chutia.

Čokoládový veľkonočný baranček alebo Veľkonočný baranček s pudingom určite nesmú chýbať na najdôležitejších jarných sviatkoch. Ale originálne Mrkvové muffiny s mascarpone krémom alebo Netradičný mazanec s makom a višňami to je to pravé prekvapenie! Ďalšie inšpiratívne recepty a rady nájdete na našich stránkach.

A ak radi súťažíte, tipujte správne odpovede a vyhrajte v našej jarnej súťaži zaujímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke. Súťaž prebieha od štvrtka 4. 4. až do 18. 4. 2019.

Prajeme vám dobrú chuť a mnoho jarných radostí!

Váš Dr. Oetker

Recepty ( 1 z 1 )

Výrobky na veľkonočné pečenie (61 Produktov )

TIPY NA PRÍPRAVU

Videorecept - Roláda so šľahačkou

Piecť bez múky? Áno, dá sa to! Upečte si krehkú roládu bez múky, ktorá nepopraská! Vo videu Dr.Oetker sa ľahko naučíte ako na to!