Oslavy jari

Vychutnajte si jar plnými dúškami.

Sme radi, že vám opäť pred Veľkou nocou môžeme ponúknuť ďalšiu dávku originálnych receptov a inšpirácií na pečenie. Tento rok chceme spolu s vami privítať jar príjemne a farebne. Nechajte sa inšpirovať. Vyberte si z mnohých chutných dobrôt.

A nebola by to pravá jar, keby sme pre vás nemali pripravené aj novinky! Náš sortiment obohacujeme o jedinečné výrobky. Určite ich vyskúšajte!

Naše originálne recepty Špenátový quiche alebo Perníková torta s marcipánovou polevou s použitím Sódy bikarbóny Dr. Oetker sú dokonalým doplnkom tradičných veľkonočných špecialít.

A z klasických veľkonočných receptov musíte ochutnať Veľkonočné linecké vajíčka pripravené z našej Bábovky alebo rozplývajúce sa Božie milosti. Pre jarnú farebnú náladu je dokonalá a veselá Muffinová kvetinka

Alebo radšej niečo slané? Z našej ďalšej novinky VEGA Gélu môžete pripraviť ľahkú večeru alebo pohostenie v podobe Zeleninového VEGA aspiku, delikátneho Krému z modrého syra s karamelizovanou cibuľkou alebo Repový aspik

Ďalšie inšpiratívne recepty, rady a novinky nájdete na našich stránkach.

A ak radi súťažíte, tipujte správne odpovede a vyhrajte v našej jarnej súťaži zaujímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke.
Súťaž prebieha od stredy 1. 4. až do 10. 4. 2020.

Privítajte jar farebne spoločne s nami!

Váš Dr. Oetker 

Recepty ( 1 z 1 )