Kúzelné Vianoce

Už sa zase blíži čarovný čas Vianoc. Ten krásny čas, ktorý chceme stráviť v rodinnom kruhu. Tie prípravy okolo, ktoré si užívame v napätom očakávaní, aby Štedrý deň bol skutočne nádherný.

Dúfame, že naše recepty, rady a tipy Vám pomôžu vytvoriť úžasnú atmosféru. Nemusíte ale s pečením čakať až do Vianoc. Pečenie si môžete užívať každý deň a naše recepty a novinky Vám pomôžu vytvoriť niečo nové a originálne.

Dokonalý chuťový zážitok, ktorý Vás zaručene okúzli! To sú Drvené kakaové bôby Dr. Oetker. Moderná superpotravina so širokým použitím na pečenie alebo do dezertov, raňajkových kaší alebo ako zdroj energie kedykoľvek v priebehu dňa.

Naše kakaové bôby majú jemnú chrumkavú konzistenciu, mierne korenenú a príjemne horkastú chuť a vôňu. Môžeme s nimi zdobiť múčniky, drobné pečivo, dať ich priamo do cesta alebo pridať do kaší či müsli.

A ich hlavné bonusy? Vyznačujú sa vysokým obsahom vlákniny, horčíka a fosforu. Sú zdrojom draslíka a majú nízky obsah cukru. Horčík prispieva k normálnej činnosti svalov i nervovej sústavy. Kakaové bôby Vám dodávajú energiu a dobrú náladu . 

To tu ešte nebolo! Unikátna cukrárska Poleva Duo kakao-škorica Dr. Oetker v limitovanej vianočnej edícii je lahodnou kombináciou svetlej škoricovej polevy a tmavej kakaovej polevy naraz. Originálna receptúra s duo efektom na Vaše každodenné i sviatočné pečenie.

A naše tipy na zaujímavé recepty? 

Vyskúšajte náš recept na Mandľový sen alebo Parížske rožteky a uvidíte aký budete mať úspech! Obidva sa rozplývajú na jazyku a sú dokonalé. 

Chcete si pripraviť originálnu jedlú dekoráciu? Potom sme tu my s našimi tipmi. Vyrobte si Chrumkavé krúžky alebo Vianočné ozdoby, ktorými môžete ozdobiť vetvičku na sviatočnom stole alebo aj vianočný stromček. 

Alebo chcete okúzliť receptom na poslednú chvíľu? Naše Karobové nepečené guľôčky alebo Datľové konfety sú tou pravou rýchlou bodkou na slávnostný stôl. 

S deťmi môžete využiť recept na Perníkových snehuliakov a určite Vám rady pomôžu so zdobením. 

Tip na vianočný jedlý darček nájdete pod názvom Domáci mandľový likér alebo Vaječný likér alebo pripravte krásne zabalený Domáci pečený čaj. Na ďalšie skvelé darčeky sa potom nezabudnite pozrieť v našom e-shope.

A ak radi súťažíte, otvorte adventný kalendár a tipujte správne odpovede. Môžete vyhrať v našej obľúbenej súťaži atraktívny vianočný balíček Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke. Súťaž prebieha od nedele 28. 11. až do 19. 12. 2021. Výhry rozdávame každý deň! Veľa šťastia. 

Radosť z pečenia a kúzelné Vianoce Vám praje Váš Dr. Oetker 

 

Vianočné recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept na Mikulášske marcipánové zemiačiky
Videorecept na vianočku

Orechové šuhajdy s BB pudingom a Holandským kakaom Dr. Oetker

 

Vianočné keksíky, ideálne na prípravu s deťmi. Z BB pudingu kakao Dr. Oetker

 

Klasický francúzsky zákusok z odpaľovaného cesta a jemného krému z Premium Zlatého klasu s prírodnou vanilkou od Dr. Oetker!

Výrobky na vianočné pečenie