SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Vianoce s fantáziou

Vianoce, Vianoce prichádzajú… Vitajte na našej vianočnej stránke Dr. Oetker, kde nájdete inšpiráciu na vianočné pečenie a zdobenie.

Ponúkame vám široký sortiment na vianočné pečenie a kreatívne zdobenie. Hlavne tu nájdete inšpiráciu pre nové recepty, tak na vianočné pečivo alebo torty, ako aj na slané a sladké dobroty.

Ako novinku pre tohtoročné vianočné obdobie sme pre vás pripravili dve kvalitné kakaá – Holandské kakao a Prírodné kakao. Ovoňať kuchyňu si môžete naším Perníkovým korením a nielen medovníčky ozdobiť novou Zdobiacou polevou tmavou kakaovou.

Fantázii sa medze nekladú. S našou širokou ponukou zdobenia a receptov je to jednoduché. A vaše výtvory budú vyzerať ako od cukrára.

Pozrite sa na recepty klasické i netradičné. Urobte si radosť Perníkovou chalúpkou, ktorú ozdobíte spoločne s deťmi podľa vašej fantázie. Tradičné vianočné pečivo môžete spestriť Marcipánovými zemiakmi alebo Štólovými kopčekmi, po ktorých sa len zapráši. Sviatočné krémové pralinky alebo Vanilkové dukáty budú chuťovou ozdobou vášho sviatočného stola.

Alebo môžete prekvapiť vo veľkom štýle pre väčšiu spoločnosť, dokonalým Vianočným crocquembouchom alebo Vianočnou tortou.

Na Silvestra pohostíte Silvestrovskými cupcakes s vaječným koňakom. Alebo radšej niečo slané? Slaný závin na párty alebo Olivové špirálky sú ideálne na príjemné posedenie s priateľmi.

Prajeme vám krásne adventné dni a pokojné prežitie vianočných sviatkov s vašimi blízkymi.

Všetko najlepšie do nového roku praje Váš Dr. Oetker

 

                                   

Recepty (1 z 1)
 Zdobenie

Veselé vianočné zdobenie

viac o zdobenie
 Vanilkový cukor

100% prírodná vanilková aróma

Viac o vanilkovom cukre

Výrobky na vianočné pečenie (69 Produktov )

Tipy na prípravu

Videorecept na vianočku

Vianoce si bez vianočky nemožno predstaviť. Vo videoreceptu Dr.Oetker zistíte, že upiecť ani upliesť vianočku nie je žiadna veda.

 Poleva

Luxusná čokoládová poleva

viac
 Smeta-fix

Stužovač šľahačky Smeta-fix

Viac o Smeta-fixe
 Facebook Pečieme s láskou

Dr. Oetker je tu pre vás!

Staňte sa našimi fanúšikmi!