SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Vianoce s vôňou ihličia

Vitajte na našej vianočnej stránke Dr. Oetker, kde nájdete inšpiráciu na vianočné pečenie a zdobenie.

Ponúkame vám široký sortiment na vianočné pečenie i kreatívne zdobenie. Nájdete tu inšpiráciu na nové recepty, tak na vianočné pečivo alebo torty, ako aj na slané a sladké dobroty. 

Cítite tú vôňu? Vôňu medovníčkov, škorice a hlavne vanilky, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou vianočného pečenia. To je pre nás tá pravá vôňa Vianoc, ktorú vám chceme ponúknuť. 

Novinkami tohtoročnej vianočnej sezóny sú Trstinový cukor s mletým vanilkovým strukom, jedinečná zlatistá kombinácia nerafinovaného trstinového cukru so 6 % prvotriedneho mletého vanilkového struku alebo Vanilkový struk Bourbon, pre tých, ktorí preferujú celý vanilkový struk tej najvyššej kvality. Z dekoračného sortimentu ponúkame Fondán kakaová poťahovacia hmota pre tých, ktorí chcú vykúzliť krásnu kakaovú tortu.

S našou širokou ponukou zdobenia a receptov je to jednoduché! A vaše výtvory budú vyzerať a chutiť ako od cukrára :). 

Pozrite sa na recepty klasické i netradičné. Urobte radosť Úlikmi, ktoré ocení snáď každý milovník vianočných nepečených dezertov. Tradičné vianočné pečivo môžete spestriť Pistáciovými rožtekmi alebo Škoricovými klbkami, po ktorých sa len zapráši. Slivkovo-marcipánové pralinky budú chuťovou ozdobou vášho sviatočného stola.

Alebo môžete prekvapiť vo veľkom štýle väčšiu spoločnosť, dokonalou zimnou Krtkovou tortou, Tvarohovou štólou s brusnicami alebo Vianočným závinom s vanilkovou omáčkou. 

Na Silvestra pohostíte dospelých vynikajúcim domácim Vaječným koňakom alebo deti voňavým Čajovým punčom. Alebo radšej niečo slaného? Taštičky s pečienkou a cibuľovým konfitom alebo Cvikové tartaletky s fetou sú ideálne na príjemné posedenie s priateľmi a privítanie nového roka. 

A ak radi súťažíte, otvorte adventný kalendár, tipujte správne odpovede a vyhrajte v našej súťaži vianočný balíček Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke. Súťaž prebieha od 1. 12. až do 22. 12. 2019.

Prajeme vám krásne adventné dni a pokojné prežitie vianočných sviatkov s vašimi blízkymi.

Všetko najlepšie do nového roku praje váš Dr. Oetker

 

                                   

Recepty ( 1 z 1 )
Zdobenie
Veselé vianočné zdobenie
viac o zdobenie
Vanilkový cukor
100% prírodná vanilková aróma
Viac o vanilkovom cukre

Výrobky na vianočné pečenie (69 Produktov )

Tipy na prípravu

Videorecept na vianočku

Vianoce si bez vianočky nemožno predstaviť. Vo videoreceptu Dr.Oetker zistíte, že upiecť ani upliesť vianočku nie je žiadna veda.

Poleva
Luxusná čokoládová poleva
viac
Smeta-fix
Stužovač šľahačky Smeta-fix
Viac o Smeta-fixe
Facebook Pečieme s láskou
Dr. Oetker je tu pre vás!
Staňte sa našimi fanúšikmi!