SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Vianočná nádielka

Vítame vás na vianočnej tematickej stránke Dr. Oetker, kde nájdete inšpiráciu na pečenie a zdobenie, a to nielen vianočné.

Ponúkame vám široký sortiment výrobkov na pečenie i kreatívne zdobenie. Nájdete tu inšpiráciu na nové recepty, tak na vianočné pečivo alebo torty, ako aj na sladké i slané dobroty, napr. na Silvestra. S našou pomocou bude vaše vianočné pečivo vyzerať a chutiť ako od cukrára ☺.

Už sa tešíte, čo tento rok upečiete nové a čím prekvapíte? A čo tento rok nájdete pod stromčekom?

My vám už teraz nadelíme našu jedinečnú, kakaovú novinku – Čierne kakao Dr. Oetker. Intenzívne kakao čiernej farby na dokonalé tmavé zafarbenie ciest a poliev, bez pridaných farbív. Vyskúšajte si tiež nové atraktívne recepty s týmto kakaom. Kakaové čierne tortičky alebo Plnené orechy v tmavom vyhotovení budú raritou na vašom vianočnom stole.

Kvásková vianočka krásne ovonia zase celý váš vianočne vyzdobený byt. Vyskúšajte naše Škoricové klbká, Slivkovo-marcipánové pralinky alebo Pistáciové rožteky a uvidíte, ako všetkých okúzlite. Slané tyčinky alebo Praclíky sa zase budú vynímať na silvestrovskom stole.

A ak radi súťažíte, otvorte adventný kalendár a tipujte správne odpovede. Môžete vyhrať v našej obľúbenej súťaži atraktívny vianočný balíček Dr. Oetker. Podrobnosti nájdete na našej súťažnej stránke. Súťaž prebieha od nedele 29. 11. až do 20. 12. 2020. Výhry rozdávame každý deň!

Prajeme vám krásne adventné dni a pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Všetko najlepšie do nového roku praje váš Dr. Oetker

 

Vianočné recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept na Mikulášske marcipánové zemiačiky
Videorecept na vianočku

Výrobky na vianočné pečenie

Výrobky na vianočné pečenie (71 Produktov )

Poleva
Luxusná čokoládová poleva
viac
Zdobenie
Veselé vianočné zdobenie
viac o zdobenie
Facebook Pečieme s láskou
Dr. Oetker je tu pre vás!
Staňte sa našimi fanúšikmi!