SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Zmrzliny

Kreatívne nápady na prípravu zmrzlín, ktoré ľahko realizujete sami

Leto je tu a prvé teplé slnečné lúče vzbudzujú chuť a náladu na prípravu výborných krémových zmrzlinových kreácií pre veľkých i malých, mladých i starých.

Nechajte sa okúzliť v letný deň našou osviežujúcou Jahodovo-vanilkovou zmrzlinou alebo rozmaznávajte seba i svojich blízkych zmrzlinou Delicious Double Chocolate, ktorá sa rozplýva na jazyku. Kreatívne, vynikajúce a zodpovedajúce trendom, to sú naše letné zmrzlinové nápady. Či už v miske, v kornútiku alebo podávané v pohári, vyskúšajte rozmanitosť a nájdite si svojich osobných favoritov!

Prajeme vám mnoho zábavy pri ochutnávaní.

DVE NOVINKY od Dr. Oetker (2 Produktov )

* Veľkosť produktov nezodpovedá realite

Jedinečná poctivá zmrzlina, ktorú si pripravíte doma ľahko a rýchlo.

Milujete zmrzlinu a radi v kuchyni experimentujete? Potom budete určite nadšení z noviniek od Dr. Oetker! Zmesi v prášku na prípravu vynikajúcej domácej zmrzliny ponúkajú nekonečné množstvo chutí podľa vlastnej fantázie. Zmrzlinu s príchuťou vanilky alebo čokolády pripravíte doma o chvíľku. Môžete do nej pridať napríklad ovocie, rozdrvené sušienky, najemno nasekanú čokoládu či ovocný džem.

Príprava je veľmi jednoduchá. Budete potrebovať zmes v prášku na prípravu zmrzliny Dr. Oetker (vanilkovú alebo čokoládovú) a 150 ml vychladeného plnotučného mlieka. To nalejte do vysokej nádoby, pridajte obsah vrecka a tri minúty šľahajte elektrickým ručným šľahačom. Podľa vlastnej fantázie môžete pridať aj iné ingrediencie, ale nemusíte, vynikajúca bude aj samotná. Zmes potom prelejte do plastovej zatváracej nádoby, uložte na 30 minút do chladničky a potom najmenej na 5 hodín do mrazničky. Z jedného balenia pripravíte 4 porcie lahodnej domácej zmrzliny.

Recepty
Skvelé tipy na zmrzlinové nápady
Pripravte si zmrzlinu podľa overených receptov
Zmrzliny Dr. Oetker
Jedinečné zmrzliny s nekonečným množstvom chutí
Vytvorte si nekonečné množstvo chutí podľa vlastnej fantázie
Zákaznícka linka
Dr. Oetker je tu pre vás!
Kontaktný formulár