SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Pohľad do sveta:

Vaše možnosti medzinárodného uplatnenia!

So spoločnosťou Dr. Oetker prídete na chuť medzinárodnej kariére! Už od svojho založenia pred viac ako 120 rokmi naša spoločnosť neustále a dlhodobo rastie bez toho, aby pritom prišla o svoje regionálne korene. Dnes sme globálne aktívnou medzinárodnou skupinou. Ako rodinná spoločnosť sme si pritom aj naďalej podržali právnu formu osobnej spoločnosti, vďaka čomu sme nezávislí od svetových kapitálových trhov. Náš úspech sa zakladá na našom osobnom nasadení, kompetencii a myšlienkach našich zamestnancov – svoje manažérske osobnosti preto získavame predovšetkým z vlastných radov. Pre vás to znamená, že v spoločnosti Dr. Oetker sa môžete rozhodnúť pre medzinárodné kariérne menu, ak sa chcete vydať na manažérsku profesijnú dráhu. Či už budete pôsobiť počas jedného projektu v Argentíne, alebo budete v niektorej z našich zahraničných spoločností, napr. v Juhoafrickej republike, presviedčať zákazníkov o produktoch značky Dr. Oetker, ponúkame vám globálnosť…

Lákajú vás medzinárodné kulinárske špeciality a chceli by ste dlhší čas pracovať v zahraničí? V takom prípade je pre nás dôležité, aby ste boli dobre pripravení. Mali by ste už mať predchádzajúce skúsenosti s pobytom v zahraničí (napr. stáž, výmenný pobyt na zahraničnej univerzite alebo predchádzajúca pracovná činnosť) a disponovať výraznou interkultúrnou kompetenciou. Záleží nám na tom, aby ste boli schopní medzinárodného nadhľadu a mali čo najviac praktických skúseností, ktoré vám pri práci v zodpovednej funkcii v inej krajine pomôžu. Preto podporujeme – okrem medzinárodného pôsobenia – aj skúsenosti s inými oblasťami pôsobnosti a s inými sortimentmi. V každom prípade viete, že kvalita je otázkou prístupu. Či už teda budete kvalitou vytvárať budúcnosť v Nemecku alebo v Taliansku – Dr. Oetker vám na to dá šancu. Šancu dosiahnuť hmatateľné výsledky a trvalý úspech. Šancu na dosiahnutie sladkého kariérneho úspechu!

Ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Chcete sa osobnostne rozvíjať pod záštitou značky Dr. Oetker? Či už budete pôsobiť vo funkcii špecialistu alebo v manažmente, cennými prísadami vás podporíme pri zostavovaní vášho osobného kariérneho menu.