SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Pre ľudí, ktorí chcú kvalitou vytvárať budúcnosť

Čo vás u nás čaká

Tím a značka, tradície a dynamika. Od svojho založenia až dodnes zostala spoločnosť Dr. Oetker tým, čím bola na začiatku: rodinným podnikom, v ktorom je budúcnosť vytváraná kvalitou. Dnes je Dr. Oetker medzinárodne činná spoločnosť s pobočkami na všetkých kontinentoch. Svoju podnikateľskú zodpovednosť pritom berieme veľmi vážne. Zodpovednosť za spoločnosť, ktorej sme súčasťou, za životné prostredie, ktoré nám ponúka svoje zdroje, z ktorých vzniká paleta našich výrobkov, a predovšetkým za svojich zamestnancov, ktorí deň za dňom vyvíjajú spoľahlivé a úspešné riešenia v najlepšej kvalite.

Oni a ich nadšenie pre vec sú zárukou stabilnej dôvery spotrebiteľov v našu značku. Robíme teda množstvo vecí pre to, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre a mohli sa dlhodobo rozvíjať. Ak sa stanete členmi nášho tímu, spoznáte to sami už od prvého dňa. Podporujte nás v hľadaní charizmatických riešení. Využite šancu na rast v energickom tíme. Presvedčíte sa, že dlhodobý úspech nie je len výsadou našej spoločnosti – je dosiahnuteľný aj pre vás a vašu kariéru. V spoločnosti Dr. Oetker sa totiž usilujeme o dlhodobé výsledky.

Preto platí: individuálne vás podporujeme, poskytujeme vám priestor na iniciatívu a rozsiahlou ponukou možností ďalšieho vzdelávania vám dávame šancu na utváranie vašej budúcnosti podľa vašich predstáv. Chceme, aby ste u nás mali možnosť plne využiť svoj potenciál a osobnostne rásť. Sme nezávislý rodinný podnik pôsobiaci v 40 krajinách sveta, môžeme vám teda ponúknuť medzinárodné možnosti uplatnenia a súčasne perspektívu dlhodobého zamestnania. Staviame totiž na zvyšovanie odbornosti našich talentovaných zamestnancov a manažérske osobnosti získavame prevažne z vlastných radov.

Richard Oetker: „Zodpovednosť za našich zamestnancov je odjakživa imperatívom našej podnikateľskej činnosti. V spoločnosti Dr. Oetker je človek tým najdôležitejším. Súhra zamestnancov a podnikateľských cieľov je zameraná na kontinuitu a dlhodobosť. Tvoríme tím, ktorý sa spoločne zasadzuje o úspech tohto podniku a robí preň všetko. Každý úsek nášho podniku, každý zamestnanec je dôležitý. V atmosfére kolegiality v spoločnosti Dr. Oetker, na národnej aj nadnárodnej úrovni, všetci úzko spolupracujú. Ako regionálne ukotvený a zároveň globálne činný rodinný podnik ponúkame motivovaným a angažovaným zamestnancom množstvo šancí a zaujímavých úloh. Kvalitou vytvárame budúcnosť – a to aj s vami.“

Teraz ste na rade vy: pozývame vás podieľať sa na utváraní jedného z najúspešnejších a najznámejších značkových výrobcov. Stavte na kvalitu – aj pre svoju kariéru. Vitajte v spoločnosti Dr. Oetker!