SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Množstvo prísad, jeden pôžitok:

Kontinuálne vzdelávanie a rozvoj v spoločnosti Dr.Oetker

Základom receptu na úspešnú budúcnosť ste vy: komunikatívna osobnosť s výrazným citom pre kvalitu, s hlavou plnou nápadov, s chuťou do samostatného plnenia úloh a tímového zvládania výziev. Osobnosť, ktorá spochybňuje zaužívané schémy, prichádza s novými témami a nachádza riešenia namiesto toho, aby len pomenovávala problémy. A ak pre vás hodnoty ako rešpekt, kolegialita a dlhodobo orientované myslenie znamenajú to, čo pre nás, radi by sme vám pomohli namiešať z týchto prísad dlhodobú kariéru: prostredníctvom našej ponuky kontinuálneho vzdelávania!
 

Ponúkame rad možností na individuálny rozvoj a množstvo podporných programov pre rôzne skupiny zamestnancov v oblasti predaja a odbytu, ale tiež v odborno-technickej oblasti. Usilujeme sa o to, aby ste boli schopní vyvíjať riešenia šité na mieru zákazníkom a pričinili sa o náš spoločný úspech. Manažérske osobnosti nachádzame predovšetkým v radoch svojich zamestnancov a v tejto súvislosti sme podnikli množstvo opatrení a naštartovali viacero iniciatív.

Táto paleta zahŕňa množstvo interných seminárov a programov pre rôzne cieľové skupiny, ktoré dopĺňa viacero externých školení a jazykových kurzov. Okrem toho ponúkame dlhodobé a krátkodobé opatrenia, ktoré sú šité na mieru tomu-ktorému zamestnancovi. Ak uvidíme, že vás vaša práca baví, radi vám umožníme, aby ste nazbierali solídne skúsenosti v najrôznejších sortimentoch a oddeleniach spoločnosti a budeme vás podporovať, ak sa rozhodnete pre činnosť v zahraničí. Rýchlo sa tak zapracujete do vyšších, zodpovedných funkcií, resp. nasmerujete svoju kariéru želaným smerom.

Teraz je to na vás: objavte možnosti, ktoré ponúkame vám a vášmu individuálnemu rozvoju a kariére. Pozrite sa na našu medzinárodnú burzu pracovných miest, vytipujte si to správne pracovné miesto a uchádzajte sa oň.