SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Nejaké otázky? Áno!

Máte nejaké otázky v súvislosti s kariérou v spoločnosti Dr. Oetker?

Máme pre vás pripravené odpovede! Ak tu odpoveď na svoju otázku nenájdete, môžete sa na nás obrátiť priamo. Na stránke „Kontakty“ sú uvedené kontaktné údaje osôb, ktoré sú vám k dispozícii.

Prečo dáva spoločnosť Dr. Oetker prednosť prihláškam cez internet?

Online prihlášky nám umožňujú rýchle a flexibilné spracovanie. Ak sa o pracovné miesto uchádzate iným spôsobom (napr. prostredníctvom e-mailu alebo poštou), spracovanie prihlášky si vyžiada dlhší čas. Preto vás prosíme, aby ste sa o aktuálne uvoľnené pracovné miesta uchádzali prostredníctvom internetového formulára.

Čo robiť, keď v ponuke pracovných miest nenájdem žiadne relevantné?

Nenašli ste žiadnu ponuku podľa svojho gusta, ktorá by zodpovedala vašej predstave alebo vašej kvalifikácii? Napriek tomu nám aj v tomto prípade môžete poslať svoje údaje na kontaktný e-mail jobs@oetker.sk – a tým zabezpečiť, že ponuka vašich snov neujde vašej pozornosti!

Má tím personalistov spoločnosti Dr. Oetker prístup aj k nedokončenému profilu?

K vášmu nedokončenému profilu síce teoreticky prístup máme, určite však nie k vašej nedokončenej prihláške. To znamená, že ak má vaša prihláška stav „rozpísané“, našim personalistom sa nezobrazuje. Až keď stlačíte tlačidlo „Odoslať prihlášku“, môžeme si ju pozrieť. Zároveň sa stav vašej prihlášky zmení na „spracúva sa“.