SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Tipy na správne vypracovanie prihlášky

Na správnu prihlášku nemá, samozrejme, patent nikto. Naše tipy vám však majú pomôcť v tom, aby sa vaša prihláška u nás stretla s čo najlepším ohlasom. Na tejto stránke nájdete len všeobecné rady.

1

Podklady k prihláške

Nezabudnite spoločne s prihláškou odoslať všetky potrebné podklady, najmä však tieto:

  • motivačný list, v ktorom uvediete, aký typ práce by vám najlepšie vyhovoval, kedy u nás môžete nastúpiť (ak ide o stáž: ideálny časový úsek) a aké odborné a osobné záujmy si k nám prinášate; v liste by ste nám navyše mali oznámiť, prečo by ste náš tím radi posilnili,
  • štruktúrovaný životopis, z ktorého – okrem vášho doterajšieho vzdelania a príp. doterajších profesijných skúseností – bude vyplývať aj vaše odborné know-how a dodatočné znalosti (cudzie jazyky, ovládanie práce na PC, vodičský preukaz atď.),
  • ak u nás chcete písať záverečnú prácu, uveďte navrhovanú tému.
2

Ako sa uchádzať?

Najrýchlejšie a najefektívnejšie sme schopní spracovávať online prihlášky – mali by ste to teda najprv skúsiť touto cestou.

3

Príprava na pohovor s uchádzačom

Pohovor s uchádzačom slúži na to, aby sme vás lepšie spoznali – a vy nás. Overíte si, či sa k nám hodíte, a či si u nás dokážete predstaviť dlhodobú kariéru. Pochopiteľne nebude na škodu, ak sa na pohovor starostlivo pripravíte tak, že si o našej firme vyhľadáte čo najviac informácií: na našej webovej stránke nájdete o spoločnosti Dr. Oetker množstvo zaujímavostí. Vedeli ste napríklad, že u spotrebiteľov v Nemecku bodujeme ako najznámejšia, najobľúbenejšia a najčastejšie používaná značka potravín? Že sme rodinná spoločnosť – a zároveň spoločnosť, ktorá ponúka profesijné šance v medzinárodnom meradle? Ak chcete kvalitou vytvárať budúcnosť, ste u nás správne. Využite teda svoju príležitosť a príďte sa nám predstaviť osobne!