SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Moja prihláška na pracovné miesto

Dr. Oetker je zamestnávateľom presne podľa vášho gusta? To nás teší! Ponúkame vám množstvo šancí na vybudovanie dlhodobo orientovanej kariéry. Pritom sa môžete, ak budete chcieť, pozrieť za hranice slovenskej kotliny a vo svojej profesionálnej dráhe pokračovať v niektorej z našich sesterských spoločností v zahraničí. V medzinárodnej ponuke pracovných miest nájdete aktuálne uvoľnené miesta – a hneď sa môžete o niektoré z nich uchádzať.

Žiadna z momentálnych ponúk sa nehodí k vášmu profilu? To nič – v tom prípade vám odporúčame, aby ste sa najprv zaregistrovalionline, následne v poli „Kariéra” vyberte možnosť vytvoriť tzv. agenta, ktorý vás bude automaticky informovať o relevantných pracovných miestach, a nakoniec zadajte svoje údaje. Len čo sa uvoľní niektoré pracovné miesto, ktoré by vás mohlo zaujímať, upozorníme vás e-mailom a vy sa môžete uchádzať priamo o dané miesto.

Iniciatívny prístup si veľmi ceníme, spontánne zasielané životopisy však v tejto chvíli nemôžeme brať do úvahy. Prosíme vás preto o trochu strpenia, ak sa vám hneď nepodarí nájsť zodpovedajúce pracovné miesto. Kompetentných tímových hráčov, ktorí chcú kvalitou vytvárať budúcnosť, hľadáme priebežne. Čoskoro azda príde rad aj na vás!

Najdôležitejším receptom na ceste k naštartovaniu vašej kariéry v spoločnosti Dr. Oetker je pochopiteľne vaša prihláška, ktorú pošlite na email jobs@oetker.sk.

Viac o vašich kariérnych možnostiach v spoločnosti Dr. Oetker:


Tipy na správne vypracovanie prihlášky

Niekoľko tipov na úspešné vypracovanie prihlášky na pracovné miesto.

< viac