SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Baking Powder

Panna Cotta čokoláda

Milujete Taliansko a ešte viac jeho lahodné dezerty? Panna Cotta medzi nimi rozhodne nemôže chýbať. Tá vie svojou jednoduchou prípravou potešiť každého.

Dr. Oetker sa inšpiroval touto výnimočnou pochúťkou a prináša na trh jej nový variant, ktorý vás milo prekvapí bohatou čokoládovou chuťou.

Dezert, čo pohladí zmysly
Jemná smotanová textúra a neodolateľná čokoládová chuť. To sú synonymá novej dezertnej špeciality od Dr. Oetker - Panna Cotta čokoláda. Obsahuje 24% kakaa a 1,8% čokoládových kúskov, ktoré v kombinácii so smotanou a mliekom vytvárajú dokonalý súzvuk chutí. Doprajte sebe, svojej rodine a priateľom mimoriadny gurmánsky zážitok, ktorý vie potešiť v letných aj v zimných mesiacoch.  

Jednoduchá príprava – skvelý výsledok
Originálna receptúra, prvotriedna kvalita surovín a jednoduchá príprava vás presvedčia o jedinečnosti tejto novej dezertnej špeciality.

Na prípravu vám stačí 0,25 l mlieka a 0,25 l smotany na varenie. Postupujete ako pri varení pudingu a na záver ju necháte ešte stuhnúť v chladničke.

 

 

Alergénne zložky

Tento výrobok môže obsahovať (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu, orechy. Konkrétne látky spôsobujúce alergie alebo neznášanlivosť sú zvýraznené veľkými písmenami na obale v zložení.

Viac informácií o produkte.

Množstvo: 70g