SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Značka Dr. Oetker

Značka Dr. Oetker svojím mottom „Kvalita je najlepší recept“ nesie spotrebiteľom jednoznačné posolstvo: „Výrobky Dr. Oetker majú vynikajúcu chuť, sú vysokokvalitné a spoľahlivé.“ V povedomí spotrebiteľov je značka spätá s určitými vlastnosťami výrobku, čo je pre spoločnosť Dr. Oetker zaväzujúce. Značka Dr. Oetker vynakladá maximálne úsilie, aby bola kvalita, ktorú spotrebitelia očakávajú, vždy zaručená. Spoločnosť Dr. Oetker pružne reaguje na meniace sa spotrebiteľské preferencie, o čom svedčí aj každoročné množstvo inovácií.

Chuť

Chuť

Naším cieľom je, aby značka Dr. Oetker na výrobku bola symbolom výbornej chuti a príjemnej vône. Preto sa výrobky Dr. Oetker vyrábajú s maximálnou starostlivosťou a výhradne z vysokokvalitných surovín.

 

Kvalita a bezpečnosť výrobkov

oetker00054-teaser

Výrobky Dr. Oetker neponúkajú len jedinečný chuťový zážitok, ale aj veľmi vysoký štandard kvality a bezpečnosti. Suroviny pochádzajú výhradne od dodávateľov, ktorí sú dôkladne preverení, musia spĺňať prísne požiadavky a musia vyhovovať prísnym kontrolám kvality. Spoločnosť Dr. Oetker ich zaradí do výroby iba vtedy, pokiaľ týmto kritériám vyhovujú. Okrem toho je celý proces výroby neustále testovaný z hľadiska dodržovania všetkých nutných legislatívnych požiadaviek v oblasti kvality, bezpečnosti výroby, chuti výrobkov a spoľahlivosti výrobkov.

Recepty a informácie

telefon-teaser

Spoločnosť Dr. Oetker je vždy pripravená spotrebiteľom pomôcť a poradiť. Prostredníctvom telefonickej zákazníckej linky, e-mailu alebo internetu môžete nadviazať kontakt so skúsenými odborníkmi, ktorí sú vám vždy ochotní podať pomocnú ruku. Pod značkou „Pečieme s láskou“ vydáva spoločnosť Dr. Oetker knihy, receptáre a kalendáre, ktoré sú vždy plné inšpiratívnych nápadov na prípravu sladkých aj slaných múčnikov, dezertov a zaváranín. Všetky recepty vydané v publikáciách „Pečieme s láskou“ boli starostlivo vyskúšané v Skúšobnej kuchyni Dr. Oetker a sú napísané tak, aby sa pri dodržaní postupu podarili aj tým, ktorí s pečením ešte len začínajú.

Spoľahlivosť a záruka úspechu

mst07kapiteltitel-teaser

Výrobky spoločnosti Dr. Oetker dokáže pripraviť každý – nie sú potrebné žiadne predošlé znalosti v oblasti varenia alebo pečenia. Výrobky Dr. Oetker šetria čas aj úsilie a vždy sa vydaria. Skúšobná kuchyňa spoločnosti Dr. Oetker zaručuje spoľahlivosť pri príprave a vynikajúcu chuť výrobkov. Práve v Skúšobnej kuchyni Dr. Oetker sú vyvíjané nové receptúry a následne testované výrobky v podmienkach bežnej kuchyne.

Inovácie

tv-teaser

Dr. Oetker pružne reaguje na požiadavky spotrebiteľov či už inováciami súčasných výrobkov, alebo novo vyvinutými výrobkami. Vďaka investíciám do výskumu a vývoja môže Dr. Oetker stále ponúkať moderné výrobky, ktoré spĺňajú neustále sa meniace požiadavky spotrebiteľov.