SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Zamestnávateľ podľa vášho gusta:

Vitajte v spoločnosti Dr. Oetker!

Dr. Oetker vás víta! „Kvalita je najlepší recept“ – to platí nielen pre naše výrobky, z ktorých majú potešenie zákazníci v mnohých krajinách sveta, ale tiež (a dokonca najmä) pre naše zaobchádzanie so zamestnancami. Náš medzinárodný úspech by predsa nebol možný bez ľudí, ktorí spolu s nami neustále vytvárajú novézákaznícke riešenia, ktorí dosahujú hmatateľné výsledky a ktorí majú pri svojom konanína zreteli dlhodobú perspektívu. V tom sa naša spoločnosť podobá dobrému jedlu, ktoré sa môže vydariť jedine vďaka tým najlepším prísadám a nevyhnutnej starostlivosti.
Viac než 9500 zamestnancov na celom svete vnáša do našej spoločnosti svoje know-how, svoje nápady a svoje nadšenie. Staňte sa jedným z nich! Zistite, aké možnosti vám ponúkame pre váš rozvoj a individuálnu kariéru podľa vášho gusta. Zažite jedinečnú atmosféru, v ktorej spoločne s kompetentnými kolegami môžete samostatne konať, využívať priestor na iniciatívu a realizovať nápady. Spoznajte, čo to znamená, keď sa kvalitou vytvára budúcnosť. Navzdory, alebo možno práve vďaka medzinárodnému duchu sme zostali tým, kým sme už od svojho založenia v roku 1891 – rodinným podnikom, ktorý stavia na kvalitu. V spoločnosti Dr. Oetker objavíte potenciál svojej osobnej kariéry. Tešíme sa na vás!

Viac o vašich kariérnych možnostiach v spoločnosti Dr. Oetker:

Svojim zamestnancom toho ponúkame veľa – nielen pestrý svet našich produktov! Dovoľte, aby sme vám predstavili svoje prednosti.


Naša ponuka pre vás

Naše produkty si získavajú svojich zákazníkov, naša firma dlhodobo rastie a úspešne sa presadzuje na medzinárodných trhoch – za to všetko vďačíme svojim zamestnancom. Preto považujeme za dôležité, aby sme im vytvorili optimálne rámcové podmienky – nielen čo sa týka profesijných perspektív, ale napríklad aj pokiaľ ide o zlučiteľnosť profesie a rodiny. K tomu patrí flexibilný pracovnýčas, rozličné modely pre zamestnancov na čiastočný úväzok a – podľa danej činnosti – možnosť pracovať z domu.