Flag
Kariéra
Viac
KARIÉRA V SPOLOČNOSTI DR. OETKER
Kariéra

Hľadáte zamestnávateľa, ktorý vám ponúkne dlhodobú perspektívu kariéry podľa vášho gusta? V tom prípade vitajte v spoločnosti Dr. Oetker! Pozývame vás na výpravu za objavovaním nášho sveta a vašich šancí v našej spoločnosti – vrátane medzinárodných perspektív. Už od svojho založenia v roku 1891 sa naša firma riadi heslom: Kvalitou vytvárame budúcnosť. Pridáte sa k nám? Posilnite náš tím a príďte na chuť kariére! Upozornenie: Z dôvodu čitateľnosti nepoužívame na nasledujúcich stránkach rodovo neutrálne formulácie. Pochopiteľne sa však obraciame na všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

Dr. Oetker patrí k najlepším zamestnávateľom sveta

Umiestnenie: #1 v Potravinárstve a #26 Celkovo

Sme potešení, že sme sa už štvrtý rok po sebe umiestnili na zozname najlepších zamestnávateľov sveta Forbes, kde sme obsadili 1. miesto v potravinárskom sektore a celkovo sme sa umiestnili na 26. mieste.

Picture - 68897Forbes_WorldsBestEmployers_2023_Rec_White.jpg

Forbes v spolupráci so spoločnosťou Štatista vykonal prieskum u viac ako 170 000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách a zostavil rebríček 700 nadnárodných spoločností a inštitúcií. V roku 2023 ide už o siedme zverejnenie výročného zoznamu.

Účastníci prieskumu boli opýtaní, či by odporučili svoju spoločnosť ostatným a hodnotili svojho zamestnávateľa na základe kritérií, ako je rozvoj talentov, možnosti práce na diaľku, výhody rodičovskej dovolenky, rozmanitosť, rovnováha medzi pracovným a súkromným životom a hrdosť na produkty alebo služby spoločnosti. Účastníci boli tiež požiadaní, aby ohodnotili ostatných zamestnávateľov vo svojich odvetviach, ktorí vynikli buď pozitívne, alebo negatívne.

To je vynikajúci výsledok, ktorý uznáva dôležitosť silnej a konzistentnej značky zamestnávateľa v medzinárodnom meradle. Takýto výsledok sme dosiahli len vďaka všetkým našim kolegom a kolegyniam z celého sveta, ktorých vášeň a energia prispievajú ku kultúre spoločnosti Dr. Oetker, ktorá je založená na hodnotách a zameraná na ľudí. Skutočne veríme, že v spoločnosti Dr. Oetker sú to práve ľudia, ktorí z nej robia skvelé miesto na prácu.

Picture -

  1. Máme prácu, ktorá "chutí"
  2. Žiaden open space – každý má pokoj na svoju prácu
  3. Splnenie detského sna ... ak milujete puding, tak ako my
  4. Práca u nás je príjemná
  5. Sme súčasťou medzinárodnej rodinnej firmy
  6. V popredí záujmu sú zamestnanci
  7. Budujeme silnú značku na trhu
  8. Stabilný kolektív, kde každého poznáte po mene

Pracovné miesta a žiadosti

Správny recept na pracovné miesto snov

V súčasnej chvíli nehľadáme žiadne posily do nášho tímu.