SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Baking Powder

Venčeky

Venčeky Dr. Oetker lahodný zákusok na nedeľné popoludnie prevoňané vanilkou.

Jedinečná dobrota vám zabezpečí uznanie vašich najbližších pri akejkoľvek príležitosti. Venčeky sú vhodným zákuskom pri rodinných oslavách, sviatkoch alebo vo chvíľach rodinnej pohody. Naplnené lahodne jemným krémom budú chutiť malým i veľkým maškrtníkom. Príprava je taká jedoduchá, že ju zvládne každý. A vlastnoručne pripravené domáce venčeky sú neporovnateľné s tými z cukrárne... a sú od srdca.

Tip: Vyskúšajte na vrstvu krému pridať vrstvu šľahačky (klasickej alebo Šľahačky v prášku Dr. Oetker). Tiež môžete vyskúšať Letné veterníky s Jahodovou smotanovou náplňou Dr. Oetker alebo Malinovou smotanovou náplňou Dr. Oetker. Neodolateľné sú Karamelové veterníky s Trstinovým cukrom karamelovým Dr. Oetker. Venčeky budú ešte krémovejšie a lahodnejšie.

 

 

Alergénne zložky

Tento výrobok môže obsahovať (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu, orechy. Konkrétne látky spôsobujúce alergie alebo neznášanlivosť sú zvýraznené veľkými písmenami na obale v zložení.

Viac informácií o produkte.

Množstvo: 290g