SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Zákaznícka linka Dr. Oetker

Spýtajte sa nás na čokoľvek, čo sa týka výrobkov Dr. Oetker, pečenia či zdobenia, ochotne a radi vám pomôžeme. V spolupráci s našimi odborníkmi zo Skúšobnej kuchyne Dr. Oetker alebo z oddelenia Kontroly kvality a vývoja zodpovieme všetky vaše zvedavé otázky.

Produkty Dr. Oetker
Máte otázku k príprave produktu Dr. Oetker?

Recepty Dr. Oetker
Neviete si rady s prípravou receptu z našej receptovej databázy? Chcete poradiť tip na lahodný múčnik na špeciálnu príležitosť?

Informácie o zložení produktov Dr. Oetker
Chcete sa dozvedieť viac o zložkách použitých v produktoch Dr. Oetker?

Informácie o dostupnosti produktov Dr. Oetker
Hľadáte a nemôžete nájsť svoj obľúbený produkt Dr. Oetker?

Reklamácie
Boli ste nespokojní s kvalitou produktov Dr. Oetker?

Nápady a návrhy
Máte nápad na zaujímavý produkt, recept alebo službu, s ktorým by ste s nami radi podelili? Zavolajte nám alebo nám napíšte!

Na našej zákazníckej linke vám radi zodpovieme vaše otázky týkajúce sa produktov i receptov Dr. Oetker a podelíme sa s vami o skúsenosti s prípravou múčnikov, dezertov i zaváranín.

Môžete volať každý pracovný deň od 8.00 do 14.00 h. Mimo pracovného času našej Zákazníckej linky je pripravený záznamník, kde môžete nechať odkaz a my vás budeme kontaktovať.

Cena volania je pre vás výhodná: cena volania z pevnej siete je spoplatňovaná cenou miestneho hovoru a cena volania z mobilnej siete sadzbou príslušného operátora.

Jednoducho volajte 0850 OETKER (0850 638 537).