Flag
Filtre

Mrazená Pizza

Pizza Ristorante
Výrobky
Mrazená Pizza
Dr. Oetker Pizza Ristorante. Chutí vždy ako v talianskej pizzerii!

Objavte pravú chuť Talianska vďaka štrnástim dostupným druhom lahodnej Pizza Ristorante Dr. Oetker, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašej aktuálnej chuti. Chrumkavé tenké cesto je novo vylepšené - obsahuje o 30% viac vlákniny a o 18% menej olejov. Má bohatú oblohu a kvalitné suroviny – to je jedinečná pizza Ristorante. Pripravte dokonalý pokrm na neopakovateľné príležitosti, nech už je to romantické rande v pohodlí domova či rýchlo pripravená pochúťka pre rodinu, alebo nečakané stretnutie s priateľmi. Očarte svoje chuťové poháriky a vychutnajte si dokonalé spojenie tenkého chrumkavého cesta, bohatej oblohy z výberových surovín doplnené o kombináciu syrov Eidam a Mozzarella. Gastronomický zážitok môžete umocniť dobre vybraným pohárom lahodného vína. Sortiment pizzy Ristorante dokonale ulahodí aj vegetariánom či spotrebiteľom s potravinovou intoleranciou. V našom sortimente nájdete aj pizze v certifikovanej bezgluténovej a bezlaktózovej kvalite. Prajeme vám romantikou okorenené a príjemné chuťové zážitky!

Naše výrobky

17 výsledky

Bez lepku a bez laktózy

Veríme tomu, že možnosť vychutnať si skvelú pizzu by mal mať každý, bez ohľadu na potravinové intolerancie či alergie. Práve preto v portfóliu Ristorante nájdete aj pizze, ktoré neobsahujú lepok ani laktózu. Už ste ich vyskúšali?

RISTORANTE MOZZARELLA BEZ LEPKU A BEZ LAKTÓZY

Zachovali sme skvelú chuť, chrumkavé cesto a prvotriedne suroviny.

Napriek tomu sme sa rozlúčili s lepkom a laktózou, aby si našu pizzu mohlo vychutnať čo najviac z vás.

Vyskúšajte túto ľahko stráviteľnú verziu našej pizze Ristorante Mozzarella aj vy!

RISTORANTE SALAME BEZ LEPKU A BEZ LAKTÓZY

Bohatý paradajkový základ, kvalitný bezlaktózový syr a vrstva chutnej salámy doplnená zmesou talianskych byliniek.

To všetko tvorí jedinečný chuťový profil vhodný aj pre ľudí s bezlepkovou diétou a intoleranciou laktózy.

Vegetariánske pizze

Sú také dobré, že ani milovníci šunky a salámy nepoznajú, že na nich žiadne mäso nie je! Nenechajte si ujsť lahodnú špenátovú a fantastickú šampiňónovú.

RISTORANTE FUNGHI

Keď ste si teraz práve potrápili svoj jazyk s výslovnosťou tohto talianskeho názvu, doprajte si menší relax pri ochutnávke špeciality.

Stačí totiž pri výslovnosti vypustiť písmeno „h“ a dostanete talianske slovo označujúce huby.

Presne taká totiž naša skvelá pizza je – chrumkavá s vrstvou perfektných šampiňónov.

RISTORANTE MARGHERITA

Nechajte sa okúzliť dokonalým spojením tenkého chrumkavého cesta a kombináciou lahodných syrov mozzarella a gouda na bohatom paradajkovom základe.

Celková chuť pizze je ešte zvýraznená zmesou talianskych byliniek.

RECEPTÚRA

 

Ceníme si každého nášho spotrebiteľa.

Kvalita, ktorú vkladáme do našich produktov, sa odráža v dôvere, ktorú do nás už dlhé roky vkladáte. Dôležitá je pre nás spokojnosť každého zákazníka vo viac než 30 krajinách, v ktorých ponúkame pizzu Ristorante.

Na základe mnohých testov je pizza Dr. Oetker Ristorante európskou jednotkou v sortimente mrazených pízz. Vo všetkých krajinách je ponúkaná v jednotnej globálnej receptúre, ktorá zabezpečuje kvalitu a štandardy na medzinárodnej úrovni. Načúvame vašim názorom a požiadavkám a vážime si ich. Preto pravidelne náš sortiment obmieňame a zavádzame novinky v podobe nových druhov pizze Ristorante a snažíme sa náš sortiment rozširovať spôsobom, ktorý si prajete.

Aj vďaka vám sa môžeme posúvať ďalej a tvoriť pre vás tú najlepšiu pizzu. Ďakujeme!

PIZZA & ROMANTIKA

Chutne a rýchlo. Základom každého vydareného romantického večera je skvelé jedlo. Jeho príprava ale nemusí trvať večnosť. Pripravte si pizzu ako z pravej talianskej reštaurácie v pohodlí vášho domova.

 

Tak napríklad PONDELOK.

Začiatok pracovného týždňa sa väčšinou spája s veľkým množstvom pracovných povinností a nedostatkom času. Ako na romantický večer? Vykúzlite ho jednoducho a rýchlo aj v pohodlí domova! Poruke totiž máte menu plné najrôznejších chutí skvelej pizze Ristorante! Tak šup, šup! Prestrieť stôl, zapnúť romantickú hudbu a môžeme servírovať!

A čo ostatné dni v týždni? Nebojte sa, pri tých vám tiež poradíme:

UTOROK

Vonku je krásne počasie, ktoré láka stráviť romantické chvíle na čerstvom vzduchu. Máte balkón či terasu s výhľadom na mesto? Skvelé! To je základ romantického večera, keď si na reštauráciu ani nespomeniete. V mrazničke na vás predsa čaká vaša obľúbená pizza Ristorante!

STREDA

Dážď, kniha a teplo domova. Čas donášky z najbližšej pizzerie – hodina a pol.

Vy už ale viete, že na nič čakať nemusíte!

Chuť pravej talianskej kuchyne si vykúzlite za pár minút v pohodlí vlastného domova.

ŠTVRTOK

Vaša obľúbená talianska reštaurácia vám na poslednú chvíľu zrušila rezerváciu a vy sa pomaly lúčite s krásnym večerom?

Žiadny problém!

Skvelú chuť chrumkavej talianskej pizze si zvládnete pripraviť doma! A to v priebehu pár minút.

PIATOK

Poznáte to – príjemne si leňošíte doma, keď vtom vám zazvoní telefón.

Volajú vaši priatelia, že sú na ceste k vám! Vína máte dosť, ale čím ich pohostíte?

Vy už viete…

SOBOTA

Piata séria obľúbeného seriálu, romantická atmosféra a hlad.

Toto sú kľúčové slová, ktoré vám už určite napovedali, čo bude nasledovať.

Predsa pizza Ristorante! Odporúčame servírovať priamo v posteli pri svetle sviečok.

NEDEĽA

Čas na chutný obed!

Viete, aké je najrýchlejšie a zároveň najchutnejšie pripravené jedlo?

No predsa pizza Ristorante! Na čo plytvať časom, keď existujú také jednoduché a chutné možnosti.

 

PIZZA & VÍNO

Urobiť si romantický večer nemusí byť vôbec náročné. Svetlo sviečok, hudba na pozadí, výborné jedlo a fľaša dobrého vína. Niekedy za takou romantikou vyrazíte priamo do talianskej reštaurácie, ale inokedy zapôsobí ešte lepšie, keď pripravíte taký zážitok priamo u vás doma. Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok.

Želáme vám príjemné romantické chvíle a chuťové zážitky s našimi novými kombináciami a veríme, že sa aj doma budete cítiť rovnako ako v pravej talianskej reštaurácii.

Ristorante Spinaci & Müller Thurgau

K tejto pizze odporúčame akostné suché víno, odrodu Müller Thurgau. Odroda je svojou ľahkosťou ideálna voľba na snúbenie jedla a vína s ingredienciami v Spinaci. Ide o odrodu, ktorá má miernu kyselinku, chuť po propolise a vôňu po kvete lipy. 

Ristorante Funghi & Cabernet Sauvignon rosé

K šampiňónovej pizze odporúčame odrodu Cabernet Sauvignon rosé polosuché. Ide o akostné odrodové víno vyrobené z odrody Cabernet Sauvignon priamym lisovaním. Farba vína je iskrovo ružová, s vôňou bobuľového ovocia, najmä malín. 

Ristorante Hawaii & Rizling rýnsky

Sladkú chuť ananásov na tejto šťavnatej pizzi vhodne doplníte trochu kyslejšou chuťou suchého vína, ideálne bieleho, akým je napríklad Rizling rýnsky. Rizling rýnsky má svetložlto-zelenú až zlatožltú farbu. Má typickú jemnú kvetinovú vôňu, ale môže byť cítiť aj po marhuľovom kvete, broskyniach, sene či dokonca po zelenom citróne. 

Ristorante Pepperoni Salame Piccante & Tramín červený

K pikatnej chuti tejto pizze je vhodný polosuchý Tramín červený, ktorý má svetlozeleno-žltú až zlatožltú farbu, vôňa je silná, plná a korenistá. Víno z dobre vyzretých strapcov pripomína vôňu ruží alebo fialiek. Tramín je charakteristický častou vysokou cukornatosťou a nižším obsahom kyselín, ktoré sú ideálne pre snúbenie pikantných pokrmov.

Ristorante Pollo & Rulandské biele

K pizzi Pollo odporúčame akostné suché víno, odrodu Rulandské biele. Je to extraktívne svieže ľahké víno s harmonizujúcimi kyselinami a s jemnou arómou. Noblesná vôňa medových plástov, broskýň, mandlí, dominujú aj tóny mandarínkovej šupky a dužiny grepov. Vo víne cítiť aj jemný nádych chleboviny. V chuti sa postupne vynárajú jemné ovocné tóny, najmä hrušky, banány a tropické chute vanilky, vlašského orecha a ananásu.

Ristorante Prosciutto & Chardonnay

Táto pizza si zaslúži kvalitné akostné odrodové suché biele víno. Odporúčame odrodu Chardonnay. Farba vína je svetložltá s typickou ovocnou vôňou po jablkách alebo exotickom ovocí, po lieskových alebo vlašských orechoch, vôňa však môže byť aj menej výrazná až neutrálna. Chuť je korenistejšia s pikantnou kyselinkou i jemnou arómou, korenistou príchuťou a dlhou perzistenciou vône a chuti.

Ristorante Quattro Formaggi & Rizling vlašský

Ak si dávate pizzu, ktorej hlavnou hviezdou je najmä syr, najlepšie si ju vychutnáte v kombinácii s ľahkým a suchým bielym vínom, akým je napríklad Rizling vlašský. Ide o odrodu, ktorá má svetlozelenú až zelenožltú farbu, neutrálnu vínnu až kvetinovú vôňu pripomínajúcu horké mandle alebo zelené jablká.

Ristorante Salame & Frankovka modrá

Pri kombinácii pikantnejších a aromatických surovín odporúčame červené suché odrodové víno. Ide o odrodu Frankovka modrá. Táto odroda poskytuje ľahké víno s nenáročnou ovocnou chuťou a konzumuje sa väčšinou mladé. Farba vína závisí od stupňa zrelosti hrozna, je skôr menej intenzívna.

Ristorante Speciale & Cabernet Sauvignon

Ku kombinácii všetkých týchto chutí odporúčame červené akostné suché víno. Ide o odrodu Cabernet Sauvignon, ktorá patrí k najušľachtilejším predstaviteľom červených vín. V intenzívnej vôni horského bobuľového ovocia objavíte najmä vôňu čiernych ríbezlí a čučoriedok. Zrením toto víno získava harmonický nádych dymu a čokolády, chuť je často zahalená do vône dreva.

Ristorante Margherita & Svätovavrinecké

Ku kráľovskému zážitku odporúčame akostné červené suché víno. Ide o osvedčenú a starú odrodu menom Svätovavrinecké. Farba vína je tmavá, sýto červená, prechádza až do tmavo-rubínovej alebo červenofialovej. Vôňa je ovocná, pri mladom víne môže pripomínať vôňu zrelých višní, s postupujúcim zrením pripomína sušené slivky alebo čierne ríbezle.

Ristorante Mozzarella & Veltlínske zelené

Chuť syra mozzarella je neopakovateľná. Odporúčame akostné biele suché víno, konkrétne odrodu Veltlínske zelené. Chuť je svieža medovinová, horko-mandľová chuť charakterizuje toto víno s ovocným buketom, príjemnej žltozelenej farby. Ide o harmonické víno. Používa sa taktiež na kupážovanie, hlavne s Rizlingom vlašským na výrobu sektov.

Ristorante Piccolissima Prosciutto & Chardonnay

Pizza Piccolissima podávaná v kombinácii s Prosciuttom si zaslúži kvalitné akostné odrodové suché biele víno. Odporúčame odrodu Chardonnay. Farba vína je svetložltá s typickou ovocnou vôňou po jablkách alebo exotickom ovocí, po lieskových alebo vlašských orechoch. Chuť je korenistejšia s pikantnou kyselinkou, je plná a extraktívna.

Ristorante Piccolissima Tre Formaggi & Pálava

Deväť syrových kúskov s mozzarellou, ementálom i tvrdým syrom. K tejto syrovej kombinácii vyskúšajte odrodu Pálava. Je to extraktívne, korenisté, buketové víno s harmóniou všetkých zložiek. Je čarovne aromatické po muškáte, korenisté po tramíne, lahodné, vysoko kvalitné, plné odrodového buketu s harmonickým obsahom kyselín.

Ristorante Piccolissima Prosciutto e Crema & Frankovka modrá rosé

Odroda, ktorá sa k týmto minipizzám veľmi dobre hodí, je Frankovka modrá rosé. Krátka macerácia hrozna na šupkách dala vínu krásnu jemnú lososovitú farbu. Vôňa je ovocná s nádychom lesných jahôd a malín. V chuti cítiť smotanové tóny a celý dojem vína dotvára šťavnatá kyselinka.

Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálnych sieťach