Flag
Filtre

Mrazená Pizza

Pizza Ristorante
Výrobky
Mrazená Pizza

Dr. Oetker Pizza Ristorante. Chutí vždy ako v talianskej pizzerii!

Objavte pravú chuť Talianska vďaka štrnástim dostupným druhom lahodnej Pizza Ristorante Dr. Oetker, z ktorých si môžete vybrať podľa Vašej aktuálnej chuti. Chrumkavé tenké cesto je novo vylepšené - obsahuje o 30% viac vlákniny a o 18% menej olejov. Má bohatú oblohu a kvalitné suroviny – to je jedinečná pizza Ristorante. Pripravte dokonalý pokrm na neopakovateľné príležitosti, nech už je to romantické rande v pohodlí domova či rýchlo pripravená pochúťka pre rodinu, alebo nečakané stretnutie s priateľmi. Očarte svoje chuťové poháriky a vychutnajte si dokonalé spojenie tenkého chrumkavého cesta, bohatej oblohy z výberových surovín doplnené o kombináciu syrov Eidam a Mozzarella. Gastronomický zážitok môžete umocniť dobre vybraným pohárom lahodného vína. Sortiment pizzy Ristorante dokonale ulahodí aj vegetariánom či spotrebiteľom s potravinovou intoleranciou. V našom sortimente nájdete aj pizze v certifikovanej bezgluténovej a bezlaktózovej kvalite. Prajeme vám romantikou okorenené a príjemné chuťové zážitky!

Naše výrobky

17 výsledky

Videných 16 z 17 výsledkov

Bez lepku a bez laktózy

Veríme tomu, že možnosť vychutnať si skvelú pizzu by mal mať každý, bez ohľadu na potravinové intolerancie či alergie. Práve preto v portfóliu Ristorante nájdete aj pizze, ktoré neobsahujú lepok ani laktózu. Už ste ich vyskúšali?

RISTORANTE MOZZARELLA BEZ LEPKU A BEZ LAKTÓZY

Zachovali sme skvelú chuť, chrumkavé cesto a prvotriedne suroviny.

Napriek tomu sme sa rozlúčili s lepkom a laktózou, aby si našu pizzu mohlo vychutnať čo najviac z vás.

Vyskúšajte túto ľahko stráviteľnú verziu našej pizze Ristorante Mozzarella aj vy!

RISTORANTE SALAME BEZ LEPKU A BEZ LAKTÓZY

Bohatý paradajkový základ, kvalitný bezlaktózový syr a vrstva chutnej salámy doplnená zmesou talianskych byliniek.

To všetko tvorí jedinečný chuťový profil vhodný aj pre ľudí s bezlepkovou diétou a intoleranciou laktózy.

Vegetariánske pizze

Sú také dobré, že ani milovníci šunky a salámy nepoznajú, že na nich žiadne mäso nie je! Nenechajte si ujsť lahodnú špenátovú a fantastickú šampiňónovú.

RISTORANTE FUNGHI

Keď ste si teraz práve potrápili svoj jazyk s výslovnosťou tohto talianskeho názvu, doprajte si menší relax pri ochutnávke špeciality.

Stačí totiž pri výslovnosti vypustiť písmeno „h“ a dostanete talianske slovo označujúce huby.

Presne taká totiž naša skvelá pizza je – chrumkavá s vrstvou perfektných šampiňónov.

RISTORANTE SPINACI

Nechajte sa okúzliť dokonalým spojením tenkého chrumkavého cesta, čerstvého listového špenátu a kombináciou syrov mozzarella a eidam na bohatom paradajkovom základe.

Celková chuť pizze je ešte podčiarknutá jemne pikantnou cesnakovou omáčkou, ktorá výborne dotvára túto jarnú symbiózu chutí.

RECEPTÚRA

 

Ceníme si každého nášho spotrebiteľa.

Kvalita, ktorú vkladáme do našich produktov, sa odráža v dôvere, ktorú do nás už dlhé roky vkladáte. Dôležitá je pre nás spokojnosť každého zákazníka vo viac než 30 krajinách, v ktorých ponúkame pizzu Ristorante.

Na základe mnohých testov je pizza Dr. Oetker Ristorante európskou jednotkou v sortimente mrazených pízz. Vo všetkých krajinách je ponúkaná v jednotnej globálnej receptúre, ktorá zabezpečuje kvalitu a štandardy na medzinárodnej úrovni. Načúvame vašim názorom a požiadavkám a vážime si ich. Preto pravidelne náš sortiment obmieňame a zavádzame novinky v podobe nových druhov pizze Ristorante a snažíme sa náš sortiment rozširovať spôsobom, ktorý si prajete.

Aj vďaka vám sa môžeme posúvať ďalej a tvoriť pre vás tú najlepšiu pizzu. Ďakujeme!

PIZZA & ROMANTIKA

Chutne a rýchlo. Základom každého vydareného romantického večera je skvelé jedlo. Jeho príprava ale nemusí trvať večnosť. Pripravte si pizzu ako z pravej talianskej reštaurácie v pohodlí vášho domova.

 

Tak napríklad PONDELOK.

Začiatok pracovného týždňa sa väčšinou spája s veľkým množstvom pracovných povinností a nedostatkom času. Ako na romantický večer? Vykúzlite ho jednoducho a rýchlo aj v pohodlí domova! Poruke totiž máte menu plné najrôznejších chutí skvelej pizze Ristorante! Tak šup, šup! Prestrieť stôl, zapnúť romantickú hudbu a môžeme servírovať!

A čo ostatné dni v týždni? Nebojte sa, pri tých vám tiež poradíme:

UTOROK

Vonku je krásne počasie, ktoré láka stráviť romantické chvíle na čerstvom vzduchu. Máte balkón či terasu s výhľadom na mesto? Skvelé! To je základ romantického večera, keď si na reštauráciu ani nespomeniete. V mrazničke na vás predsa čaká vaša obľúbená pizza Ristorante!

STREDA

Dážď, kniha a teplo domova. Čas donášky z najbližšej pizzerie – hodina a pol.

Vy už ale viete, že na nič čakať nemusíte!

Chuť pravej talianskej kuchyne si vykúzlite za pár minút v pohodlí vlastného domova.

ŠTVRTOK

Vaša obľúbená talianska reštaurácia vám na poslednú chvíľu zrušila rezerváciu a vy sa pomaly lúčite s krásnym večerom?

Žiadny problém!

Skvelú chuť chrumkavej talianskej pizze si zvládnete pripraviť doma! A to v priebehu pár minút.

PIATOK

Poznáte to – príjemne si leňošíte doma, keď vtom vám zazvoní telefón.

Volajú vaši priatelia, že sú na ceste k vám! Vína máte dosť, ale čím ich pohostíte?

Vy už viete…

SOBOTA

Piata séria obľúbeného seriálu, romantická atmosféra a hlad.

Toto sú kľúčové slová, ktoré vám už určite napovedali, čo bude nasledovať.

Predsa pizza Ristorante! Odporúčame servírovať priamo v posteli pri svetle sviečok.

NEDEĽA

Čas na chutný obed!

Viete, aké je najrýchlejšie a zároveň najchutnejšie pripravené jedlo?

No predsa pizza Ristorante! Na čo plytvať časom, keď existujú také jednoduché a chutné možnosti.

 

PIZZA & VÍNO

Urobiť si romantický večer nemusí byť vôbec náročné. Svetlo sviečok, hudba na pozadí, výborné jedlo a fľaša dobrého vína. Niekedy za takou romantikou vyrazíte priamo do talianskej reštaurácie, ale inokedy zapôsobí ešte lepšie, keď pripravíte taký zážitok priamo u vás doma. Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok.

Želáme vám príjemné romantické chvíle a chuťové zážitky s našimi novými kombináciami a veríme, že sa aj doma budete cítiť rovnako ako v pravej talianskej reštaurácii.

Ristorante Spinaci & Müller Thurgau

K tejto pizze odporúčame akostné suché víno, odrodu Müller Thurgau. Odroda je svojou ľahkosťou ideálna voľba na snúbenie jedla a vína s ingredienciami v Spinaci. Ide o odrodu, ktorá má miernu kyselinku, chuť po propolise a vôňu po kvete lipy. 

Ristorante Funghi & Cabernet Sauvignon rosé

K šampiňónovej pizze odporúčame odrodu Cabernet Sauvignon rosé polosuché. Ide o akostné odrodové víno vyrobené z odrody Cabernet Sauvignon priamym lisovaním. Farba vína je iskrovo ružová, s vôňou bobuľového ovocia, najmä malín. 

Ristorante Hawaii & Rizling rýnsky

Sladkú chuť ananásov na tejto šťavnatej pizzi vhodne doplníte trochu kyslejšou chuťou suchého vína, ideálne bieleho, akým je napríklad Rizling rýnsky. Rizling rýnsky má svetložlto-zelenú až zlatožltú farbu. Má typickú jemnú kvetinovú vôňu, ale môže byť cítiť aj po marhuľovom kvete, broskyniach, sene či dokonca po zelenom citróne. 

Ristorante Pepperoni Salame Piccante & Tramín červený

K pikatnej chuti tejto pizze je vhodný polosuchý Tramín červený, ktorý má svetlozeleno-žltú až zlatožltú farbu, vôňa je silná, plná a korenistá. Víno z dobre vyzretých strapcov pripomína vôňu ruží alebo fialiek. Tramín je charakteristický častou vysokou cukornatosťou a nižším obsahom kyselín, ktoré sú ideálne pre snúbenie pikantných pokrmov.

Ristorante Pollo & Rulandské biele

K pizzi Pollo odporúčame akostné suché víno, odrodu Rulandské biele. Je to extraktívne svieže ľahké víno s harmonizujúcimi kyselinami a s jemnou arómou. Noblesná vôňa medových plástov, broskýň, mandlí, dominujú aj tóny mandarínkovej šupky a dužiny grepov. Vo víne cítiť aj jemný nádych chleboviny. V chuti sa postupne vynárajú jemné ovocné tóny, najmä hrušky, banány a tropické chute vanilky, vlašského orecha a ananásu.

Ristorante Prosciutto & Chardonnay

Táto pizza si zaslúži kvalitné akostné odrodové suché biele víno. Odporúčame odrodu Chardonnay. Farba vína je svetložltá s typickou ovocnou vôňou po jablkách alebo exotickom ovocí, po lieskových alebo vlašských orechoch, vôňa však môže byť aj menej výrazná až neutrálna. Chuť je korenistejšia s pikantnou kyselinkou i jemnou arómou, korenistou príchuťou a dlhou perzistenciou vône a chuti.

Ristorante Quattro Formaggi & Rizling vlašský

Ak si dávate pizzu, ktorej hlavnou hviezdou je najmä syr, najlepšie si ju vychutnáte v kombinácii s ľahkým a suchým bielym vínom, akým je napríklad Rizling vlašský. Ide o odrodu, ktorá má svetlozelenú až zelenožltú farbu, neutrálnu vínnu až kvetinovú vôňu pripomínajúcu horké mandle alebo zelené jablká.

Ristorante Salame & Frankovka modrá

Pri kombinácii pikantnejších a aromatických surovín odporúčame červené suché odrodové víno. Ide o odrodu Frankovka modrá. Táto odroda poskytuje ľahké víno s nenáročnou ovocnou chuťou a konzumuje sa väčšinou mladé. Farba vína závisí od stupňa zrelosti hrozna, je skôr menej intenzívna.

Ristorante Speciale & Cabernet Sauvignon

Ku kombinácii všetkých týchto chutí odporúčame červené akostné suché víno. Ide o odrodu Cabernet Sauvignon, ktorá patrí k najušľachtilejším predstaviteľom červených vín. V intenzívnej vôni horského bobuľového ovocia objavíte najmä vôňu čiernych ríbezlí a čučoriedok. Zrením toto víno získava harmonický nádych dymu a čokolády, chuť je často zahalená do vône dreva.

Ristorante Margherita & Svätovavrinecké

Ku kráľovskému zážitku odporúčame akostné červené suché víno. Ide o osvedčenú a starú odrodu menom Svätovavrinecké. Farba vína je tmavá, sýto červená, prechádza až do tmavo-rubínovej alebo červenofialovej. Vôňa je ovocná, pri mladom víne môže pripomínať vôňu zrelých višní, s postupujúcim zrením pripomína sušené slivky alebo čierne ríbezle.

Ristorante Mozzarella & Veltlínske zelené

Chuť syra mozzarella je neopakovateľná. Odporúčame akostné biele suché víno, konkrétne odrodu Veltlínske zelené. Chuť je svieža medovinová, horko-mandľová chuť charakterizuje toto víno s ovocným buketom, príjemnej žltozelenej farby. Ide o harmonické víno. Používa sa taktiež na kupážovanie, hlavne s Rizlingom vlašským na výrobu sektov.

Ristorante Piccolissima Prosciutto & Chardonnay

Pizza Piccolissima podávaná v kombinácii s Prosciuttom si zaslúži kvalitné akostné odrodové suché biele víno. Odporúčame odrodu Chardonnay. Farba vína je svetložltá s typickou ovocnou vôňou po jablkách alebo exotickom ovocí, po lieskových alebo vlašských orechoch. Chuť je korenistejšia s pikantnou kyselinkou, je plná a extraktívna.

Ristorante Piccolissima Tre Formaggi & Pálava

Deväť syrových kúskov s mozzarellou, ementálom i tvrdým syrom. K tejto syrovej kombinácii vyskúšajte odrodu Pálava. Je to extraktívne, korenisté, buketové víno s harmóniou všetkých zložiek. Je čarovne aromatické po muškáte, korenisté po tramíne, lahodné, vysoko kvalitné, plné odrodového buketu s harmonickým obsahom kyselín.

Ristorante Piccolissima Prosciutto e Crema & Frankovka modrá rosé

Odroda, ktorá sa k týmto minipizzám veľmi dobre hodí, je Frankovka modrá rosé. Krátka macerácia hrozna na šupkách dala vínu krásnu jemnú lososovitú farbu. Vôňa je ovocná s nádychom lesných jahôd a malín. V chuti cítiť smotanové tóny a celý dojem vína dotvára šťavnatá kyselinka.

1111Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálnych sieťach