Flag
Zlatý klas
Inšpirácia
Inšpirácia
Zlatý klas

Unikátny slovenský poklad prináša už vyše 75 rokov tie najsladšie a najvoňavejšie chvíle v kruhu najbližších. Aj napriek dynamickým premenám v slovenskej spoločnosti si zachoval originálnu receptúru a nadštandardnú kvalitu. Nechajte sa unášať voňavými spomienkami a vykročte spoločne s nami na cestu po zlatej tradícií. Klasické krémeše, lahodné náplne do tort a zákuskov, ale aj jemný vanilkový krém na dukátové buchtičky, či náplň do obľúbených palaciniek – to všetko sú krásne i nostalgické spomienky mnohých z nás. Nedeľné popoludnia strávené v rodinnom kruhu sa často spájajú so sladkými dezertami pripravenými práve so Zlatým klasom Dr. Oetker. Inšpirujte sa!

Picture -

Aj dnes je čas na Zlatý klas

Popularita a pevné postavenie na slovenskom trhu sú založené na dlhoročnej a nemennej kvalite Zlatého klasu. Už generácie slovenských gazdiniek si spolu so Zlatým klasom kupujú aj kúsok slovenských tradícií či radostných spomienok na detstvo.

Bohatstvo ukryté v Zlatom klase objavuje a oceňuje aj mladá generácia Slovákov. Dôvodom sú gastronomické inovácie a trendy, ktoré oživujú klasické recepty z minulosti a ponúkajú ich v novom a modernom šate.

Môžeme konštatovať, že Zlatý klas má svoje pevné miesto aj v modernej kuchyni a je neoddeliteľnou súčasťou moderného pečenia aj po 75-ich rokoch svojej bohatej histórie.

Zlaté recepty

Éclairs

Torta Piñata

Písmenkový krémeš

Malinová bábovka

Výrobky Zlatý klas

Pozrite sa online na dostupnosť produktov v obchodoch

Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálnych sieťach