SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Baking Powder

Marcipán

Máte radi marcipán? Pravý marcipán od Dr. Oetker vás určite nadchne!

Dr. Oetker Marcipán je prvotriednej kvality s obsahom mandlí 40 %. Prepracovaná výroba a dôkladne vyvinutá receptúra zabezpečuje výbornú vláčnosť, skvelú chuť a krásnu prírodnú farbu marcipánu, ktorý môžete použiť ako na zdobenie, tak na pečenie. Marcipán nemusíte nijak spracovávať, stačí vybrať z fólie a môžete ihneď pracovať. 150-gramové balenie vystačí na pokrytie celej torty s priemerom 26 cm!

Použitie: Vyváľaným marcipánom môžete pokryť celú tortu s priemerom 26 cm. Z marcipánu môžete priamo tvoriť rôzne ozdoby, napr. ružičky, zvieratká. Z vyváľaného marcipánu môžete vykrajovať rôzne tvary vykrajovačom na pečivo alebo nožom. Marcipán môžete použiť do cesta alebo náplne. Marcipán môžete farbiť potravinovými farbami.

 

 

Alergénne zložky

Tento výrobok môže obsahovať (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu, orechy. Konkrétne látky spôsobujúce alergie alebo neznášanlivosť sú zvýraznené veľkými písmenami na obale v zložení.

Viac informácií o produkte.

Množstvo: 0