SÚBORY COOKIE na webovej stránke DR. OETKER

Tento web uloží súbory cookies do vášho zariadenia, aby umožnil lepšie fungovanie stránok. Viac informácií tu.

Baking Powder

Marcipán

Máte radi marcipán? Pravý marcipán od spoločnosti Dr. Oetker vás určite nadchne!

Marcipán Dr. Oetker má prvotriednu kvalitu, prírodnú farbu a obsahuje až 40 % mandlí. Používa sa na jednoduché zdobenie tort, zákuskov a iných múčnikov. Prepracovaná výroba a dôkladne vyvinutá receptúra zabezpečujú výbornú vláčnosť, skvelú chuť a krásnu prírodnú farbu marcipánu, ktorý môžete použiť na zdobenie aj pečenie.

Marcipán je určený na okamžité použitie, stačí ho len vyvaľkať. Balenie s hmotnosťou 150 g vystačí na potiahnutie celej torty s priemerom 26 cm! Z marcipánu môžete priamo tvoriť rôzne ozdoby, napr. ružičky, zvieratká a pod. Z vyvaľkaného marcipánu môžeme formičkou na vykrajovanie alebo nožom vykrajovať rôzne tvary. Vhodný na zdobenie aj pečenie. Marcipán môžete použiť do cesta alebo náplne. Marcipán môžete tiež zafarbiť potravinárskymi farbami Dr. Oetker. 

 

 

Alergénne zložky

Tento výrobok môže obsahovať (podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničnú múku, ovsené vločky, mlieko, vajcia, múku z vlčieho bôbu, orechy. Konkrétne látky spôsobujúce alergie alebo neznášanlivosť sú zvýraznené veľkými písmenami na obale v zložení.

Viac informácií o produkte.

Množstvo: 0